Återförsäljare

Återförsäljare kontaktinformation

Sverige

AllOffice
+46 20-45 50 50
kundsupport@alloffice.se

Creative Nordic AB
+46 19-18 78 23
info@creativenordic.se

Gula Katten
+46 20-15 20 00

HEFT AB
Kontaktperson: Nicole Krefting, nicole.krefting@heftintetnational.com                
+4670 829 8282
Gustavsberg 413
451 91 Uddevalla

Hööks Hästsport
+46 33-20 51 40
order@hooks.se

Jula AB
+46 511-34 20 00

Kontorab
+46 11-440 15 15
order@kontorab.se

Kontorsgiganten.se
+46 20-10 00 09
kundservice@kontorsgiganten.se

Magnusson & Freij
+46 31 - 709 62 00
order@magnusson-freij.se

Mediq Sverige AB
+46 31-388 90 00
info@mediq.se

Norge                                      

PartnerMed AS
+47 94 00 04 74
ordre@partnermed.no 

Finland

Kemvit Oy
+358 40 773 0086
info@kemvit.fi 

Danmark

Abena Holding A/S
+45 74 31 18 18
info@abena.dk 

i-team Denmark
brian@i-teamglobal.com 

Hongkong

EKPAC Group
+852 2555 5555
ekpac@ekpac.com

Sydkorea

LifeCoach
+82 02 723 2021
info@thelifecoach.co.kr

Saudiarabien

Global Innovate Trading EST
Dr. Humoud Al-Faraj
h1965f@gmail.com

Kenya

Bridgeway Medical Solutions Limited
Post Box 676 00623
Ojijoroad 20
Flat No 1
Near Parklands Sports Club,Nairobi
Tel: 079 8909 888/ 078 2252 501
Mob:+254 798909888

Saudiarabien

Global Innovate Trading EST
Dr. Humoud Al-Faraj
h1965f@gmail.com

Luxemburg

Strategys 
Alex Panican
alex@strategys.lu

Förenade Arabemiraten

Bridgeway Medical Systems LLC
Joby John, Sales Manager: healthcare@bridgeway.ae
+971 4 876 9106
Al Ttay, Al Khawaneej Area, Post Box 50066, Dubai, United Arab Emirates

Fairlink Trading L.L.C
fairlink@eim.ae
+97142664120 , +971563535835
• P.O Box 48417, Fairlink Trading , Al khabisi Street , Deira, Dubai

Indien

Care of Sweden Healthcare Pvt Ltd
Shiras K, Country Manager: shiras@careofsweden.in
+91 484 4030 937
39/1341, Peevees House, Kalathiprambu Road, Ernakulam South 682 016, Kerala, India

Tyskland

SL Global UG
Waldmeisterweg 34
41352 Korschenbroich
Tel: +49 (0) 2161 465 7364
Info@sl-global-ug.de

Privatkund

Som privatkund kan du köpa LifeClean hos följande återförsäljare:AllOffice, Gula Katten, Hööks, Jula, Kontorab, Kontorsgiganten.se, Magnusson & Freij, Nybloms, Packoplock, Papperskungen, Procurator, PT Professional, Staples, Stockholm Städgross, Städshop, Supplies Direct, Swevet, Zerva m.fl.